Bezpieczeństwo

Baba za kierownicą

Nie jestem przeciwnikiem kobiet za kierownicą. Jestem przeciwnikiem idiotów i idiotek za kierownicą. Takich idiotek jak ta na filmiku poniżej. Nie rozumiem tego, jak na drodze można popisywać się taką agresją i bezmyślnością. Hamowanie po wyprzedzeniu, zaraz przed samochodem ciężarowym, to skrajny debilizm. Powinien wiedzieć o tym każdy, kto przejechał kilka kilometrów, nawet jako pasażer. Ciężarówka nie zatrzyma się w miejscu. Nie ma na to szans!

Szkoda, że samochód z górnej platformy nie spadł przy hamowaniu i nie przyszpilił Skody do drogi. Kierująca samochodem kobieta nie nauczyłaby się pewnie niczego nowego, ale zostałaby skutecznie wyeliminowana z grona kierowców. Mogłaby jeździć wesoło po niebieskich autostradach i nie stwarzałby zagrożenia na tradycyjnych drogach.

Brak mi słów. Za takie zachowanie zabierałbym prawko i samochód. I takie kobiety utrwalają negatywną opinię o kobietach za kierownicą. Przykładają się do tego, nie ma co.

5 thoughts on “Baba za kierownicą

  • Nie tylko kobiety tak jeżdżą mężczyźni nie są lepsi a najgorsze jest to jak jedziesz sobie spokojnie 130 na autostradzie a za tobą goni wariat w starej felicji i koniecznie musi wyprzedzić i jeszcze ma pretensje że mu nie daje. Ten jego szrot ledwie 140 wyciągnie.

  • Płeć nie ma tu znaczenia. Każdy mógł tak pojechać…

  • Zdolna kobieta, powinien jej w kufer wjechać ciekawe co by wtedy powiedziała.

  • I to jest kosmos: „baby jeżdżą najgorzej”. No nie. Jak piszesz – to ludzie, którzy nie powinni mieć prawa jazdy. Najgorsze jak się jeszcze wykłócają, że to oni mają rację.

  • Mówi się że płeć nie ma znaczenia. Ma, osobiście widziałem już tyle dzikich manewrów wykonanych przez właśnie kobiety że to się w głowie nie mieści. Mam czasami wrażenie że zwyczajnie nie myślą. W sytuacjach gdzie nawet średnio ogarnięty facet radził sobie bez problemu kobiety głupiały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *