Filmy

W Poznaniu nadal bez zmian

Zbyt dużo ścieżek rowerowych w Poznaniu sprawia, że każdy czuje się jak rowerzysta. Nawet jeśli aktualnie nie jedzie rowerem. Ma to sens zwłaszcza teraz, kiedy za oknem śnieg i zimno. Rowerzystów jest tylko kilku na ścieżkach rowerowych, a na niektórych nie ma żadnego. Nieużywane ścieżki są smutne i się kurzą. Na szczęście oszczędni poznańscy kierowcy postanowili je wykorzystać. Ale każdy dobry uczynek zostanie ukarany.

Ścieżka rowerowa z nagrodą

No i komu to przeszkadzało? Koleiny na ścieżkach rowerowych są dobre. Można się poczuć jak w górach. Pieszy przecież ma oczy, więc niech uważa. No nie rozumiem dlaczego policjanci uwzięli się na biednych kierowców. Przecież oni byli tak bardzo sprytni i chcieli ominąć korek. Pewnie się im spieszyło. Tym, którzy jechali zgodnie z przepisami pewnie nie zależało na tym, aby być na czas. Kierowca z paczkami z Inpostu przecież bardzo się spieszył. Wiózł nasze paczki. Źli policjanci tak go potraktowali. Pocieszające jest to, że wszyscy nagrody dostali. Ależ musieli się cieszyć.

Gwoli wyjaśnienia, bo nie wszyscy czytający wiedzą co to ironia. Oczywiście jak najbardziej popieram akcję policjantów. W tym przypadku zrobili dokładnie to, co powinni byli zrobić. I nie popieram takiego zachowania na drodze. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *