Filmy

Iwona Blecharczyk czyli blondynka za kierownicą trucka

Wszyscy lubimy te wielkie, wspaniałe samochody. Nie wiem czy zostało nam to z dzieciństwa, kiedy z rozdziawionymi ustami oglądaliśmy jak „Mistrz Kierownicy Ucieka”, czy może wyssaliśmy to z mlekiem matki. Ważne jest to, że nadal wielkie samochody są w sferze naszych marzeń.

O ile mężczyzna za kierownicą nie dziwi, a nawet czasem irytuje, to kobieta… Kobieta za kierownicą ciągnika siodłowego to nadal zjawisko. Oczywiście pozytywne zjawisko i przynajmniej ja chciałbym, żeby było ich więcej. Więcej kobiet na drogach to większe bezpieczeństwo. Tak, kobiety jeżdżą ostrożniej czy nam się to podoba, czy nie.

A jeśli kobieta jest ładna i kręci filmy ze swojego trucka, a na dodatek wygląda jak bohaterka dzisiejszego wpisu, czyli Iwona Blecharczyk, to radość mężczyzn jest podwójna lub nawet potrójna (wiem, wychodzi ze mnie seksizm, ale na Boga, facetem jestem :)) Szybki research i wiadomo, ze Iwona ma 26 lat, startowała w wyborach miss Podkarpacia, no i potrafi wymienić żarówkę w ciężarówce:

Jak więc widać, kobieta za kierownicą trucka może być ładna. Aaa właśnie, jeszcze możecie tego nie wiedzieć. Poniżej film, który was w tym upewni. Wrażliwi panowie powinni kiedy licznik pokaże  1:56 zasłonić oczy, w przeciwnym wypadku może się z ich gardeł wydobyć krzyk zawodu. 😉

Na koniec, wszystkich fanów Iwony zapraszamy na jej Fanpage. Oczywiście przypominam także o polubieniu naszego. Dodam tylko, że gdyby chciała mnie przewieźć swoim truckiem, zmontuję odpowiednią ekipę i nawet przeprowadzimy wywiad. 😉

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *