Filmy

Stylowy sposób na włączenie świateł – Buick Riviera rocznik 1965

To jeden z najbardziej emocjonujących filmów jakie dane było mi oglądać ostatnimi dniami. Buick Riviera rocznik 1965, to naprawdę piękny samochód i jest w stanie wzbudzać naprawdę silne emocje. Na dodatek niektóre z zastosowanych w nim rozwiązań technicznych mogą wprawić każdego w miłe odrętwienie. Sposób na włączenie świateł w tym samochodzie jest naprawdę stylowy. BA! Nawet widowiskowy.

Jak włączyć światła w Buick Riviera

Chociaż ja pewnie jeździłbym z wyłączonymi światłami, bo wtedy samochód wygląda drapieżniej. Staje się dziki i niebezpieczne. I to nawet w przypadku, kiedy za kierownicą siada mała blondynka z dużym biustem talentem do jazdy. Taki samochód jest w stanie z każdego kierowcy zrobić parkingowego mistrza kierownicy. Wystarczy tylko siedzieć za kółkiem takiego krążownika aby niechybnie wzbudzić spore zainteresowanie.

Tylko jedna sprawa jest zastanawiająca. Jak jest z awaryjnością takiego rozwiązania? Ciekawe jak często trzeba wymieniać żarówki i co robić, kiedy cały system się zepsuje? Jechać nocą bez świateł? No da się, ale nigdy nie jest to bezpieczne rozwiązanie. Chyba, że można zapalić światła ręcznie, lub w prosty sposób naprawić cały mechanizm. To nie komputer, więc każdy, nawet średnio zdolny kierowca, powinien być w stanie to naprawić. Tak zakładam. Ale nie wiem jaka jest prawa.

2 thoughts on “Stylowy sposób na włączenie świateł – Buick Riviera rocznik 1965

  • Wygląda zabójczo, to fakt. Ciekawe tylko jak z użytkowaniem w praktyce, wygląd to nie wszystko, musi być też praktyczne, no i możliwie najmniej awaryjne.

  • Wow, super pomysł. Z chęcią przygarnąłbym takiego klasyka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *