Samochody

Volkswagen Caddy po turecku

Czy znacie VW Caddy? To jeden z samochodów z grupy użytkowych Volkswagena.

Na rynku europejskim przede wszystkim służy jako samochód do przewożenia towarów. Mało kiedy klienci patrzą na niego przez pryzmat samochodu stricte rodzinnego. Dlaczego tak jest? Może dlatego, że wygląda specyficznie. Kwadratowy, wysoki, mało elegancki bardziej taki no użytkowy do firmy. Producenci w nowej kampanii reklamowej nowego Caddy chcą uświadomić ludziom, że ten samochód to nie tylko  blaszak, ale także samochód osobowy, który cechuje przestronność, praktyczność i kultura jazdy.

W Turcji VW Caddy jest samochodem rodzinnym. Mieści się w nim swobodnie pięć osób i bagaże. Dlaczego ten samochód wzbudził moje zainteresowanie? Bo wygląda nieco inaczej niż widziałam go w Polsce. Srebrne lusterka, relingi dachowe, klamki, listwy boczne, zewnętrzne progi, przyciemnione szyby i fajne alufelgi. To czyni z tego samochodu pojazd wyróżniający się na drodze. I przykuwający mój wzrok 🙂 Ze zwyczajnego dostawczego auta Turcy zrobili lanserski posrebrzany samochód 😉

Może VW Caddy w końcu i w Polsce zyska swoich sympatyków. Nie tylko wśród szefów firm. Caddy nie musi być tylko praktycznym dostawczakiem. Może być „dostwczakiem” na wypad z rodziną albo grill.

3 thoughts on “Volkswagen Caddy po turecku

  • Trochę chromowanych (srebrnych) dodatków i od razu auto może wyglądać inaczej (nawet taki „dostawczak” jak Caddy 😉 ).

  • Dokładnie. Z tymi wszystkimi dodatkami od razu wygląda inaczej.

  • Pingback: Rodzinny MPV > Samochody > Motoryzacja okiem kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *