Mechanicy muszą być bardzo odporni

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, jak bardzo odporni są mechanicy. Jaką mają mocną psychikę. Zwłaszcza ci, którzy muszą zajmować się samochodami kobiet. To są naprawdę bardzo odporni ludzie. Wydawać by się mogło, że widzieli wszystko i doświadczyli niemal wszystkiego. Ale to co zobaczyli mechanicy w tym warsztacie sprawiło, że bez leczenia odpowiednimi medykamentami się nie obejdzie.

Proszę napompować mi koło

Dziewczyna przyjechała do warsztatu twierdząc, że z jej samochodem jest coś nie tak. Podejrzewa, że trzeba napompować koło, gdyż przód jej samochodu jest niżej niż zazwyczaj. Cóż, każdy może złapać kapcia. Na dodatek nikt nie twierdzi, że zmiana koła to umiejętność jaką może opanować każda kobieta. Nie chodzi o to, że jest to trudne zajęcie. Ale po co się tego uczyć, skoro można przyjechać do warsztatu, który to zrobi?

Jak ona to zrobiła?

Kiedy mechanik przyjrzał się bliżej usterce popadł w zadumę. Pewnie do tej pory nie wie jakim cudem tej kobiecie udało się dojechać do warsztatu. Gdyby nie jego koledzy, to pewnie do tej pory stałby przy tym samochodzie i się nad tym zastanawiał. Felga zdarta niemal do połowy. Co prawda jest to felga aluminiowa, więc łatwiej ją zniszczyć niż felgę stalową. Ale takich zniszczeń to jeszcze nie widział. Najciekawsze jest to, że nie zniszczyła nadwozia. Zastanawiające jest natomiast to, jak udało się jej dojechać do mechanika? Chyba miała cały czas prosto. No cóż. Podziwiamy i nadal się zastanawiamy jak to jest możliwe.

Na szczęście mechanicy zachowali resztki zimniej krwi i zrobili odpowiednie zdjęcia, które można sobie obejrzeć. Ale uwaga! Robicie to na własną odpowiedzialność! Tego się nie da odzobaczyć.

 

One thought on “Mechanicy muszą być bardzo odporni

  • Na grubo! Hahaha śmieszna ta laska hahaha chyba powietrze mi w kole zeszło 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *