HumorNa luzie

Złodziejka motoryzacyjna

O tym, że można ukraść wszystko, nie trzeba nikogo przekonywać. W nieuprawniony sposób właściciela zmieniają samochody, akcesoria samochodowe i części samochodowe. Niestety ludzie kradli, kradną i pewnie kraść będą. Aby lepiej zabezpieczyć się przed kradzieżą warto poznać sposoby, jakimi posługują się złodzieje. Nawet jeśli już dużo widzieliście i nawet sami niejednego złodzieja przyłapaliście to, daje wam słowo, że tego się nie spodziewaliście. Można powiedzieć, że ta kobieta oszukała system.

Co by tu jeszcze schować…

To niesamowite! Ona nawet wózka na zakupy nie potrzebuje! Przecież to ważyło koło 30 kilogramów. Ma kobieta krzepę. Sądząc po przygotowaniu, technice i sile to nie jest jej pierwszy wypad na nieautoryzowane zakupy. Pamiętajcie, aby nigdy nie kupować części zamiennych i akcesoriów z niewiadomego źródła. Zazwyczaj nie mają one gwarancji, no i narażacie takie kobiety na to, że nabawia się przepukliny wynosząc je ze sklepu. Ale i tak zastanawiam się, czy w podobny sposób wyniesie skrzynie biegów lub silnik? 🙂

Jeżeli chcecie kupić części zamienne ze sprawdzonego i legalnego źródła, zapraszam do naszego sklepu. Są tam tysiące części i akcesoriów dla każdego fana motoryzacji. Sami się przekonajcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *