Szczery sprzedawca

Tyle złego słyszy się o sprzedających samochody, że brak im uczciwości i odwagi, aby napisać prawdę o swoim sprzedawanym samochodzie. Wydawać by się mogło, że jest to normą, na szczęscie tak nie jest. Czasem przeglądając moje ulubione portale motoryzacyjne można trafić na naprawdę bardzo interesujące ogłoszenia wywołujące salwy śmiechu.

Z resztą najlepiej kiedy przeczytacie to ogłoszenie sami. Zaręczam, że warto 🙂 Gdyby ogłoszenie zniknęło z serwisu można je znaleźć tutaj.

6 thoughts on “Szczery sprzedawca

 • czwartek 28 października 2010 o 21:42
  Permalink

  Czad! Prawdziwy czad. Bardzo wesołe ogłoszenie. Taki szczery sprzedawca to skarb. Nie napisał, że auto jest bezwypadkowe – czyżby to oznaczało… No dobra, nie czepiam się 😉

  Mam nadzieję, że auto znajdzie bardzo szybko nowego nabywce. Cena jest moim zdaniem przyzwoita. A Suzuki Swift to wbrew pozorom wcale nie takie złe auto. A na koniec pozwolę sobie przytoczyć fragment ogłoszenia:

  Bestia posiada tylko jeden kluczyk, który na dłuższą metę można na stałe zostawiać w stacyjce – żaden szanujący swoje życie złodziej nie zaryzykuje brawurowej ucieczki tym sprzętem albo robienia ciasnych winkli na ręcznym żeby zgubić pościg.

 • czwartek 28 października 2010 o 22:00
  Permalink

  Super! Prawdziwy czad! gdybym na kupnie auta był to bym od gościa je kupił 😀

 • piątek 29 października 2010 o 06:30
  Permalink

  Oj to naprawdę bardzo zabawne 😉 🙂

 • piątek 29 października 2010 o 11:01
  Permalink

  Hahaha:D Rewelacja! Pełen szacunek dla tego sprzedawcy 🙂 Szkoda, że pewnie jest wyjątkiem, który potwierdza nieszczęsną ( o której wspominasz) regułę;)

 • poniedziałek 8 listopada 2010 o 14:40
  Permalink

  Rzeczywiście trzeba pogratulować ziomkowi wyobraźni:) nie można go porównywać z tą całą resztą nudnych i sflaczałych ogłoszeń

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *