InneMotowieści

Auta terenowe – nie tylko dla mężczyzn

Myliłby się ktoś, kto uważa, że samochody terenowe są wyłącznie domeną mężczyzn. Sporty motorowe, w tym także crossowe znają wiele przypadków, kiedy to właśnie kobiety odnosiły znaczące sukcesy. Wielu panów, włącznie z autorem artykułu wyraża śmiało opinię, że kobiety kierowcy charakteryzują się znacznie większymi zasobami wyobraźni, co pozwala uniknąć im kłopotliwych sytuacji na trasie. Poza tym tego typu auta są bardzo przydatne w życiu codziennym i w pracy. Dlaczegóż panie miałyby z tych udogodnień rezygnować?

Używany samochód terenowy, na co dzień i w pracy

Polska nie jest jeszcze niestety krajem autostrad i dróg expresowych. Dotarcie do wielu miejscowości położonych z dala od aglomeracji miejskich w okresach jesiennej słoty, zimowych zamieci i wiosennych roztopów jest po prostu niemożliwe.

Zwykły pojazd osobowy, a nawet SUV nie jest w stanie przebrnąć przez zalegające pokłady błota i piachu. W takich sytuacjach wymarzonym pojazdem dla pań będzie właśnie samochód terenowy. Pamiętajmy, że to najczęściej na barkach płci pięknej spoczywa codzienne zaopatrzenie gospodarstw domowych w żywność, dowóz dzieci do przedszkola i szkoły oraz wiele innych obowiązków. Na szczęście coraz więcej panów wspiera swoje partnerki, co nie zmienia faktu, iż pojazd terenowy w takich warunkach wydaje się niezastąpiony.

Koszt nabycia nowego samochodu terenowego często jest porównywalny z ceną małego mieszkania. Czy to oznacza koniec marzeń o bezpiecznej jeździe? Nie.

Używane samochody terenowe dla pań

Powiedzmy sobie jasno, wbrew utartym stereotypom nie chodzi o to, by używane samochody tej klasy przeznaczone dla pań charakteryzowały się pastelowymi barwami lub bogatym zestawem pluszaków umieszczonych za szybą. Absolutnie! Chodzi o zapewnienie bezpiecznego transportu, niezależnie od warunków atmosferycznych i terenowych panujących na zewnątrz pojazdu.

O tym, jak trwałe i skuteczne mogą być auta terenowe niech świadczy przykład popularnych niegdyś radzieckich łazików Uaz 469 B, których egzemplarze do dzisiaj spotykamy na naszych ulicach. Auta przetrwały, mimo że kraj ich produkcji od dawna już nie istnieje.

Oferta dla kobiet, CARVAGO

Spełniając oczekiwania żeńskiej klienteli, platforma marketplace CARVAGO zadbała o dostarczenie na rynek wtórny pojazdów sprawdzonych, w pełni sprawnych technicznie. Działająca w sześciu krajach firma zajmująca się obrotem pojazdami używanymi, dołożyła starań, by zapewnić swoim klientkom obsługę techniczną transakcji, na najwyższym poziomie.

Zakup samochodu terenowego nie jest już obarczony ryzykiem wynikającym z występowania wad niedostrzegalnych gołym okiem. Maszyny Off Road w większości przypadków wykazują większe lub mniejsze ślady zużycia. Tylko doświadczenie profesjonalistów jest w stanie wyłapać wszelkie usterki i usunąć je, zanim dojdzie do transakcji handlowej.

Szczególnej kontroli poddawane są:

  • Rama;
  • Skrzynia biegów;
  • Ewentualne ślady podtopień;
  • Układy jezdne;
  • Ogólny stan pojazdu.

Technicy z CARVAGO doskonale znają słabe punkty używanych samochodów terenowych, opierając się na przebiegu ich eksploatacji, a także wyzwań, jakim auta musiały sprostać.

Każda z pań wyjeżdżających nowo nabytym samochodem ma pewność, że wszystkie mechanizmy działają poprawnie, a pojazd spełni jej oczekiwania.

Ponadto firma udziela gwarancji oraz zapewnia wsparcie finansowe i ubezpieczeniowe w ramach procedury sprzedaży.

Drogie panie, zanim się zdecydujecie na konkretny model, dobrze będzie skorzystać z możliwości, jaką daje formularz kontaktowy. Dzięki niemu uzyskacie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące zakupu auta. Ekspert pomoże także dobrać pojazd odpowiedni do Waszych preferencji. Opisz swoje oczekiwania, resztą zajmą się fachowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *