Informacje prasoweInne

4 auta zabytkowe, które warto wypożyczyć do ślubu

Przygotowania do ślubu obejmują wiele aspektów, w tym wybór samochodu, którym para młoda dotrze do kościoła oraz na salę weselną. Hitem ostatnich lat jest wynajmowanie przez nowożeńców samochodów klasycznych, które podkreślają wyjątkowy charakter uroczystości. Poznaj 4 auta zabytkowe, które warto wypożyczyć do ślubu.

Fiat 500

Mały Fiat 500 to samochód, który kojarzy się głównie z Włochami. Przeurocze autko prezentuje się zjawiskowo na wąskich uliczkach starych miast na południu Italii. Odrestaurowany Fiat 500 to znakomity wybór dla nowożeńców, którzy kochają Włochy i wypoczynek na południu Europy. Niewielki, lecz komfortowy pojazd zapewni parze młodej intymność w drodze do ślubu i na salę weselną, dzięki czemu poczują się w nim znakomicie nowożeńcy, którzy cenią sobie atmosferę bez przepychu.

Nestor Baron

Wyjątkowy samochód odzwierciedla luksusowe samochody, które poruszały się po drogach w latach 20. i 30., czyli na początku rozwoju światowej motoryzacji. Auto z wydłużoną maską i dużymi, okrągłymi reflektorami oraz skórzaną tapicerką to znakomity wybór dla eleganckiej młodej pary. Na uwagę zasługują precyzyjne przeszycia na siedzeniach, dzięki którym auto jest perfekcyjnie wykończone w każdym detalu. Drewniana deska podkreśla klimat lat 20. i 30. Nestor Baron w wersji Cabrio jest odpowiedni dla par, które chcą w pełni podkreślić wyjątkowość dnia ślubu i czuć się w pełni komfortowo. Auto znakomicie prezentuje się na zdjęciach, a dzięki polisie https://www.lancasterinsurance.co.uk/ można bez obaw przejechać Nestorem Baronem drogę z kościoła lub urzędu stanu cywilnego do odległej sali weselnej.

Cadillac Limousine

Cadillac Limousine to prawdziwy klasyk amerykańskiej motoryzacji. Wyjątkowo wygodny, ekskluzywny i efektownie prezentujący się samochód jest doskonale znany ze starych filmów. Charakterystyczna limuzyna zapewni nowożeńcom nie tylko atmosferę wyjątkowości i prestiżu, ale również pozwoli poczuć niezapomniane wrażenia z jazdy słynnym zabytkowym pojazdem. Wyjątkowy odgłos silnika i linia Cadillaca sprawiają, że jadąca para młoda zwraca uwagę wszystkich przechodniów i innych kierowców. Dzięki ubezpieczeniu https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/, nowożeńcy mogą wybrać się na dodatkową przejażdżkę Cadillaciem.

Mercedes Gazelle

Klasyczny Mercedes w dniu ślubu jest zawsze dobrym wyborem. Model Gazelle z lat 20. cechuje się elegancją i klasą, która podkreśla wzniosły charakter uroczystości. W samochodzie mieszczą się cztery osoby, dlatego para młoda może samodzielnie prowadzić auto i zabrać ze sobą świadków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *