InneMotowieści

Wynajem samochodu na lotnisku – dlaczego warto?

Podróże lotnicze z pewnością mają wiele zalet. Podstawową jest czas – nawet odległości liczone w tysiącach kilometrów można pokonać podczas kilkugodzinnego lotu. Problemem może być jednak samo dotarcie do celu podróży z lotniska przylotu, często oddalonego od centrum miasta. W takim przypadku zbawienny okazuje się wynajem samochodów — usługa dostępna w większości portów lotniczych świata.

Komunikacja w obcym mieście – postaw na wypożyczalnię samochodów

Poruszanie się po obcym mieście nigdy nie należy do łatwych. Korzystanie z publicznego transportu jest często skomplikowane, ale przede wszystkim niewygodne. Dotarcie do celu niekiedy wymaga kilku zmian środka komunikacji, co jest trudne i zajmuje mnóstwo czasu. Nie wspominając już o tym, jak uciążliwe jest poruszanie się autobusem, tramwajem czy metrem z bagażem, który jest ciężki i wymaga stałego dozoru. Cały ten proces staje się ponadto jeszcze trudniejszy, gdy dotyczy podróży z dziećmi lub wymaga dotarcia w określone miejsce o konkretnej godzinie.

Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem są taksówki – wystarczy wsiąść do auta i powiedzieć kierowcy, gdzie chce się jechać, a podróż zazwyczaj mija szybko i komfortowo. Nie trzeba się też zaznajamiać z topografią miasta. Taki środek transportu sprawdza się jednak głównie w przypadku pojedynczych podróży – stanowi bowiem wysoki koszt, a także pewne ograniczenie swobody. Dlatego zbawieniem okazuje się wypożyczalnia samochodów.

Kraków-Balice to jeden z wielu portów lotniczych, gdzie skorzystasz z tej usługi. Wystarczy skontaktować się z firmą, by otrzymać do dyspozycji pojazd, którym można się dowolnie poruszać po odwiedzanym mieście. Stanowi to gwarancję swobody i komfortu, jakiej nie zapewnią inne środki lokomocji.

Wypożyczalnia samochodów na krakowskim lotnisku – jak skorzystać?

Wypożyczalnia samochodów na krakowskim lotnisku Balice działająca pod szyldem DD Partner zapewnia swoim klientom wyjątkowo profesjonalną obsługę. Naszym priorytetem jest przede wszystkim wygoda użytkowników, dlatego procedura wynajmu została maksymalnie uproszczona. By wynająć samochód, warto go wcześniej zarezerwować – np. przez stronę internetową lub telefonicznie – wybierając model o odpowiednich parametrach. Lokalizacja wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków Balice umożliwia jednak również wynajem bezpośrednio po przylocie. Dlatego, nawet jeśli podróż jest niespodziewana, możesz wygodnie i szybko skorzystać z samochodu – 24 godziny na dobę. Każdorazowo zostanie on podstawiony pod sam terminal lub w inne wskazane miejsce.

Wypożyczalnia samochodów DD Partner – komfort i bezpieczeństwo

Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów na lotnisku w Krakowie, możesz liczyć na pełen komfort i bezpieczeństwo podróżowania. To dlatego, że DD Partner oferuje wyłącznie nowoczesne pojazdy dopasowane do potrzeb wymagających klientów. Ich wyposażenie obejmuje m.in.:

  • klimatyzację,
  • system grający,
  • pełną elektrykę,
  • system nawigacyjny,
  • komfortowe wnętrze,
  • możliwość montażu fotelika dziecięcego.

Wszystkie pojazdy są też regularnie serwisowane, czyste i zadbane oraz mają komplet ubezpieczeń obejmujący także odpowiedzialność kierowcy za ewentualne kolizje.

Korzyści z wynajmu samochodu na lotnisku Kraków-Balice

Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów na lotnisku Kraków-Balice? Najważniejsze argumenty nasuwają się same, jednak ważne są również korzyści, które oferuje swoim klientom firma DD Partner. Maksymalnie uproszczona i precyzyjnie sformułowana umowa ułatwia szybki wynajem auta i sprawia, że cała procedura jest znacznie przyjemniejsza. Na uwagę zasługują też atrakcyjne warunki najmu – przystępne ceny zarówno dla osób zainteresowanych samochodami na krótszy okres, jak i nieco dłuższy czas. Elastyczność firmy umożliwia skonstruowanie korzystnej oferty dla każdego klienta. Ponadto samochody nie są obarczone limitem kilometrów i nie wymagają ponoszenia dodatkowych, ukrytych opłat. Każdy z nich ma pełen pakiet ubezpieczeń. Dbamy o to, by nasi klienci każde doświadczenie z DDPartner mogli zaliczyć do udanych, dlatego oferujemy również kompetentną i sympatyczną obsługę oraz całodobowe wsparcie. Dzięki temu na pewno nie będziesz zawiedziony, korzystając z naszych usług!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *