Mistrz parkowania z Polski

Parkowanie nie dla wszystkich jest proste. Szczególnie kobiety mają z tym wiele problemów. Czasem ich pomysłowość przekracza ludzkie pojęcie. Nie ma sensu o tym pisać, bo wszyscy wiemy jak to dokładnie wygląda. Na zachód słońca i parkującą kobietę można patrzeć godzinami. A co w przypadku mężczyzn?

Na poniższym filmiku znajdziecie przykład na to, że na parkującego mężczyznę, także można patrzeć godzinami. Z tym, że… Ale nie uprzedzajmy faktów, najpierw pora na film:

I co? Szczęki zebrane z podłogi? Tak się parkuje. Przyznam się osobiście, że za pierwszym razem nie do końca wiedziałem co kierowca robi, bo kamerka z wnętrza samochodu odrobinę przekłamuje i wydaje się, że ilość dostępnego miejsca jest większa niż w rzeczywistości. Ale kiedy wyszedł z samochodu nie miałem już nic do powiedzenia.

Jedno jest pewne. Jak większość z mężczyzn byłbym w stanie tak zaparkować, tylko zajęłoby to mi więcej czasu niż Mistrzowi. Ale chciałbym zobaczyć jak kobieta wyjeżdża z tego miejsca. Chociaż nie wiem, czy miałbym tyle czasu, aby to oglądać 🙂

8 thoughts on “Mistrz parkowania z Polski

 • wtorek 29 grudnia 2015 o 14:24
  Permalink

  Trochę roboty przy tym było, ale nie ujmuje umiejętności bo zaparkować z taką precyzją to naprawdę wielki wyczyn. Sam wiem jak ciężko czasami w centrum zmieścić się gdzieś samochodem kombi.

 • wtorek 12 stycznia 2016 o 12:45
  Permalink

  Wow, tytuł filmiku jak najbardziej adekwatny! Facet jest niekwestionowanym mistrzem parkowania!

 • środa 20 stycznia 2016 o 08:13
  Permalink

  Ostatnio podobnie zaparkowałem, nawet nie wiem czy nie było tam odstępu 1-2mm. Napewno latarni nie dotknąłem 🙂 kwestia wprawy 😉

 • piątek 19 lutego 2016 o 00:25
  Permalink

  Rok temu byłem w Turynie i widziałem podobną akcję w wykonaniu…. kobiety. Zaparkowała swoją Xsarę Picasso pomiędzy dwoma samochodami wzdłuż krawężnika mając niewiele więcej miejsca jak na tym filmiku. To prawda troszeczkę musiała rozepchnąć się zderzakami, ale we włoszech jest to norma i ludzie zostawiają samochód na luzie żeby inni mogli zaparkować bez stresu. Nie zajęło jej to wiele dłużej niż standardowe parkowanie. Zbierałem szczękę z podłogi 😉

 • poniedziałek 29 lutego 2016 o 13:50
  Permalink

  No nie wiem, znam niejednego Pana, który parkuje znacznie dłużej ode mnie ;P

 • poniedziałek 11 kwietnia 2016 o 09:30
  Permalink

  Gość powinien uczyć parkowania bo wielu naszym rodakom duuuużo brakuje, a króluje bezmyślność i głupota.

 • niedziela 1 maja 2016 o 12:30
  Permalink

  Dlaczego kobiety żyją dłużej?
  Bo Bóg doliczył im czas na parkowanie

  (;

 • piątek 2 czerwca 2017 o 09:21
  Permalink

  Niestety z tego co obserwuję na co dzień jeżdżąc po naszych drogach, takich mistrzów kierownicy i parkowania nie brakuje. Nie wiem gdzie ci ludzie mają mózgi, ale czasem ludzka kreatywność poważnie mnie zaskakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *