Informacje prasoweMotowieści

Leasing Volvo XC60 – jak znaleźć naprawdę korzystną ofertę?

Leasing pozostaje najpopularniejszą formą finansowania samochodu. To naturalny wybór dla przedsiębiorców, którzy nie mogą sobie pozwolić na zakup gotówkowy, a chcą przy tym osiągnąć korzyści podatkowe. Szczególnie chętnie leasingowane są auta klasy wyższej, które w ofertach finansowania są dostępne nawet na kieszeń mniejszych przedsiębiorców. Przykładem może być leasing Volvo XC60, czyli jednego z najpopularniejszych SUV-ów z segmentu premium. W naszym artykule podpowiadamy, jak znaleźć naprawdę korzystną ofertę leasingu tego modelu.

Na początek określ swoje wymagania

Zanim zaczniesz się rozglądać za konkretnymi ofertami leasingu Volvo XC60, to najpierw zastanów się, jakiego auta właściwie szukasz. Przenalizuj aktualną gamę szwedzkiego producenta pod kątem wersji silnikowych i wyposażenia. Koniecznie określ maksymalny budżet, co pozwoli zawęzić zakres poszukiwań.

Wejdź na iBemo i porównaj oferty leasingu Volvo XC60 w jednym miejscu

Jeśli odruchowo chcesz napisać maila z prośbą o ofertę do kilkunastu dealerów Volvo w Polsce, to mamy lepszą propozycję. Skorzystaj z iBemo – unikalnej platformy internetowej, która pozwala porównać i znaleźć najkorzystniejsze oferty leasingu. Wszystko za darmo, szybko, wygodnie, w pełni online.

Na iBemo łatwo sprawdzisz koszty leasingu, skonfigurujesz swój wymarzony egzemplarz samochodu, dobierzesz opcje dodatkowe oraz zmodyfikujesz warunki umowy tak, aby były dla Ciebie jak najkorzystniejsze – na przykład w zakresie wysokości wpłaty początkowej, miesięcznej raty czy kwoty wykupu pojazdu.

Oferty leasingu Volvo XC60 dostępne na iBemo pochodzą prosto od autoryzowanych dealerów marki z Grupy Bemo, co gwarantuje najkorzystniejsze wyceny.

Dopasuj ofertę zgodnie ze swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi

Dużą zaletą iBemo jest to, że z poziomu platformy możesz samodzielnie skonfigurować wstępnie wybraną ofertę, na przykład uzupełnić ją o pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczenie GAP czy umowę serwisową. Wszystko zrobisz online, na przykład w domowym zaciszu, bez wymieniania dziesiątków maili czy notorycznego dzwonienia do doradcy dealera.

Pozwoli Ci to również rzetelnie ocenić, czy możesz sobie pozwolić na leasing konkretnego egzemplarza w wybranej wersji silnikowej i wyposażenia. Nie będziesz odczuwać żadnej presji, co jest bezcenne przy podejmowaniu tak odpowiedzialnej decyzji.

Zawrzyj umowę leasingu online

Po wybraniu atrakcyjnej oferty leasingu Volvo XC60, możesz przystąpić do finalizacji. Po prosty wyślij zapytanie do autoryzowanego dealera za pośrednictwem iBemo i poczekaj na umowę, którą możesz zawrzeć w 100% online, bez wychodzenia z domu – na przykład korzystając z podpisu cyfrowego.

Po zawarciu umowy pozostanie już tylko ustalenie terminu i miejsca odbioru samochodu. Możesz to zrobić w jednym z kilkunastu salonów Grupy Bemo lub zażyczyć sobie dostarczenia auta pod wskazany adres. Szczegóły omówisz z doradcą dealera.

Wyszukanie najlepszej oferty leasingu samochodu jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli rozważasz skorzystanie z tej formy finansowania, to odwiedź stronę https://ibemo.pl. Znajdziesz na niej aktualne oferty leasingu Volvo XC60, w tym egzemplarzy dostępnych od ręki.

Artykuł Partnera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *