Samochody

Każdy może jeździć swoim Ferrari

Może wam się wydać to niemożliwe, ale każdy może mieć swoje własne Ferrari. Przekonałem się o tym niestety za granicą. Z tego co zaobserwowałem to wcale nie trzeba ogromnych środków aby być szczęśliwym posiadaczem pojazdu z logo ferrari.

Już się domyślacie. Chodzi o logo. O logo, które tak naprawdę można nakleić na każdy samochód. Trzeba tylko być posiadaczem rzekomego logo. I odpowiedniego pojazdu, na który można je nakleić.

Tutaj niestety można popaść w śmieszność. Bo nie na każdym pojeździe takie logo będzie dobrze wyglądało. Aby nie wyglądało na wymuszony lans naprawdę nie trzeba wiele. Wystarczy ciekawy trzy kołowy pojazd, koniecznie czerwony i logo. Efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Całość wygląda intrygująco i zabawnie. Zabawnie lecz nie śmiesznie czy żałośnie.

Wygląda tak, że można się przyjaźnie uśmiechnąć a następnie sięgnąć po aparat w celu udokumentowania znaleziska. Co też uczyniliśmy i z Wami się dzielimy. Szkoda, że na naszych drogach nie można spotkać takich rodzynków. Przynajmniej mnie się nie udało.

2 thoughts on “Każdy może jeździć swoim Ferrari

  • super to wygląda i gratuluję spostzrgawczości bo pewnie łatwo upolować tego ferrari nie było 😀

  • Fajny wpis, no ale takie Ferrari jest mega oszukane:-) Jak jeździć to tylko oryginałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *