Samochody

Jak „odświeżyć” swój stary samochód?

Patrzysz na swój stary samochód. Przydałoby się trochę go odnowić, żeby znów fajnie wyglądał. Co zrobić? Najlepiej zacząć od najprostszych rozwiązań. Odwiedzić myjnię, wszystkie plastiki spryskać plakiem, może być o zapachu New Car :). Można też „szarpnąć się” na pranie tapicerki.

Kolejną rzeczą, o której można pomyśleć to zakup nowych alufelg. Teraz wybór jest dość spory, ceny konkurencyjne, każdy znajdzie coś dla siebie. A i samochód od razu będzie lepiej wyglądał. Można pomyśleć też o nowych pokrowcach lub koszulkach na siedzenia. Pełnią one dwie funkcje, reprezentacyjną i ochronną. Więc kasa wydana nie na darmo. Możnateż zafundować sobie dodatkowo nowe dywaniki welurowe albo gumowe.  Kto jak woli. Szare, czarne, z logo marki, bez loga. Tutaj wybór też jest spory.

Odradzam wydziwianie z nakładkami na pedały, albo inne takie gadżety, które może fajnie wyglądają (jak są dobrze dobrane, a nie wyglądają jak wiejski tuning), ale na tym ich rola się kończy. Nie należy przesadzać z bajerami, żeby też zbytnio nie kusiły, nie przyciągały złodzieja. Co za dużo … to nie będzie zbyt dobrze wyglądało.

A najlepiej to sobie kupić nowy samochód 😉

2 thoughts on “Jak „odświeżyć” swój stary samochód?

  • moim zdaniem najlepiej od czasu do czasu poświęcić pół dnia i gruntownie wysprzątać kabinę – i auto będzie dobrze wyglądać i my będziemy się czuć w nim przytulniej.

  • O ile wnętrze nie jest zniszczone, w zupełności wystarczy gruntowne wyczyszczenie i zabezpieczenie. Samochód zmienia się nie do poznania. Dodatkowo przy odrobinie wiedzy i chęci, taki stan można utrzymywać samodzielnie przez długi czas.
    Pozdrawiam | http://www.czyszczenieauta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *