Humor

Czasem przygoda kobiet z motoryzacją wygląda właśnie tak

Wszyscy wiemy, że bez końca można patrzeć na zachód słońca i parkującą kobietę. To niestety fakt. Jednak kobiety potrafią zadziwić nas w wielu innych sytuacjach związanych z samochodami. Czasem można odnieść wrażenie, że panie przyciągają pecha. Choć raczej obwiniałbym za to brak umiejętności przewidywania.

Nie twierdzę, że facetom się coś takiego nie przytrafi. My także potrafimy wystawić się na pośmiewisko. Jednak pewne sytuacje nam się nie przytrafią. Czasem po prostu jesteśmy zbyt mało atrakcyjni i nikt nie chce nam pomóc. To, że potrafimy parkować i tankować też minimalizuje możliwość wystąpienia pewnych sytuacji. A kobiety… One potrafią wpakować się w niezłe tarapaty. Ale również potrafią z nich z gracją wyjść. Zresztą zobaczcie sami.

Galeria kobiecych przypadków motoryzacyjnych

4 thoughts on “Czasem przygoda kobiet z motoryzacją wygląda właśnie tak

  • Zdarza się 🙂 A edycja z mężczyznami też jest przewidziana? Bo takie rzeczy niekoniecznie muszą dziać się tylko i wyłącznie, gdy za kółko siada “baba” 🙂 Pozdrawiam!

  • To ostatnie zdjęcie… aż ciężko komentować:)

  • Dokładnie, przecież mężczyźni też potrafią nieźle „zabłysnąć” za kierownicą. Co do zdjęć, to niektóre rzeczywiście robią wrażenie. Nie wierzę, że jakaś kobieta jeździ takim różowym pojazdem, ale ten z rzęsami już potrafię sobie wyobrazić.

  • Kobieta to człowiek, jedna umowie prowadzić inna nie – tak samo mężczyźni – nie można generalizować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *