Samochody

Ubierz się w Motoblondi

Stałam się posiadaczką kilku koszulek, którymi chętnie podzielę się z Wami, moje drogie Czytelniczki. Panów też zachęcam do udziału w zabawie, ale pod warunkiem, że koszulki zostaną przekazane waszym Paniom. Przyczyna jest bardzo prosta, ba nawet oczywista – koszulki mają damski krój.

Jak się bawimy?

Waszym zadaniem jest zrobienie zdjęcia samochodu, może to być wasz samochód, albo wasz wymarzony samochód niekoniecznie należący do Was. Warunek jest taki, żeby na samochodzie umieścić napis Motoblondi.pl. Może być napisany np. szminką na szybie, byle nie gwoździem na lakierze ;). Możecie stać koło samochodu, ale tego już nie wymagam. Liczy się pomysł,  kreatywność, fantazja i zabawa! Najciekawsze zdjęcia zostaną umieszczone na stronie i czytelnicy wybiorą trzy zdjęcia, które zostaną nagrodzone koszulkami. Wysyłając zdjęcia wyrażacie zgodę na ich umieszczenie na blogu.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 30 października 2010r. o północy.

Zdjęcia proszę przesyłać na mail: konkurs  (małpa)  motoblondi (kropka)  pl (małpa i kropka to zabezpieczenie antyspamowe i należy podmienić je na odpowiednie znaki).

Nagroda jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna i jak na razie tylko w kilku unikatowych egzemplarzach. Zatem warto zadziałać i …ubrać się Motoblondi 🙂

[singlepic id=334 w=320 h=240 float=]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *