Mistrz parkowania z Polski

Parkowanie nie dla wszystkich jest proste. Szczególnie kobiety mają z tym wiele problemów. Czasem ich pomysłowość przekracza ludzkie pojęcie. Nie ma sensu o tym pisać, bo wszyscy wiemy jak to dokładnie wygląda. Na zachód słońca i parkującą kobietę można patrzeć godzinami. A co w przypadku mężczyzn?

Na poniższym filmiku znajdziecie przykład na to, że na parkującego mężczyznę, także można patrzeć godzinami. Z tym, że… Ale nie uprzedzajmy faktów, najpierw pora na film:

I co? Szczęki zebrane z podłogi? Tak się parkuje. Przyznam się osobiście, że za pierwszym razem nie do końca wiedziałem co kierowca robi, bo kamerka z wnętrza samochodu odrobinę przekłamuje i wydaje się, że ilość dostępnego miejsca jest większa niż w rzeczywistości. Ale kiedy wyszedł z samochodu nie miałem już nic do powiedzenia.

Jedno jest pewne. Jak większość z mężczyzn byłbym w stanie tak zaparkować, tylko zajęłoby to mi więcej czasu niż Mistrzowi. Ale chciałbym zobaczyć jak kobieta wyjeżdża z tego miejsca. Chociaż nie wiem, czy miałbym tyle czasu, aby to oglądać 🙂

8 myśli na temat “Mistrz parkowania z Polski

 • wtorek 29 grudnia 2015 o 14:24
  Permalink

  Trochę roboty przy tym było, ale nie ujmuje umiejętności bo zaparkować z taką precyzją to naprawdę wielki wyczyn. Sam wiem jak ciężko czasami w centrum zmieścić się gdzieś samochodem kombi.

 • wtorek 12 stycznia 2016 o 12:45
  Permalink

  Wow, tytuł filmiku jak najbardziej adekwatny! Facet jest niekwestionowanym mistrzem parkowania!

 • środa 20 stycznia 2016 o 08:13
  Permalink

  Ostatnio podobnie zaparkowałem, nawet nie wiem czy nie było tam odstępu 1-2mm. Napewno latarni nie dotknąłem 🙂 kwestia wprawy 😉

 • piątek 19 lutego 2016 o 00:25
  Permalink

  Rok temu byłem w Turynie i widziałem podobną akcję w wykonaniu…. kobiety. Zaparkowała swoją Xsarę Picasso pomiędzy dwoma samochodami wzdłuż krawężnika mając niewiele więcej miejsca jak na tym filmiku. To prawda troszeczkę musiała rozepchnąć się zderzakami, ale we włoszech jest to norma i ludzie zostawiają samochód na luzie żeby inni mogli zaparkować bez stresu. Nie zajęło jej to wiele dłużej niż standardowe parkowanie. Zbierałem szczękę z podłogi 😉

 • poniedziałek 29 lutego 2016 o 13:50
  Permalink

  No nie wiem, znam niejednego Pana, który parkuje znacznie dłużej ode mnie ;P

 • poniedziałek 11 kwietnia 2016 o 09:30
  Permalink

  Gość powinien uczyć parkowania bo wielu naszym rodakom duuuużo brakuje, a króluje bezmyślność i głupota.

 • niedziela 1 maja 2016 o 12:30
  Permalink

  Dlaczego kobiety żyją dłużej?
  Bo Bóg doliczył im czas na parkowanie

  (;

 • piątek 2 czerwca 2017 o 09:21
  Permalink

  Niestety z tego co obserwuję na co dzień jeżdżąc po naszych drogach, takich mistrzów kierownicy i parkowania nie brakuje. Nie wiem gdzie ci ludzie mają mózgi, ale czasem ludzka kreatywność poważnie mnie zaskakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *