Damska torebka

W damskiej torebce można znaleźć wiele przydatnych i mniej przydatnych rzeczy. Mężczyźni często się dziwią, że nasze torebki są ciężkie. Ale my mamy w nich wszystko na każdą sytuację.

No właśnie w torebkach mamy wszystko. A gdzie trzymamy torebki w samochodzie? Na widoku. Zamiast schować, żeby nie drażnić złodzieja.

Ostatnio szłam do miasta na piechotę. Mijałam wiele samochodów na postoju. Zauważyłam, że są osoby, które zostawiają zakupy na tylnej kanapie, albo jakieś ciuchy. Pewnie wyskakiwali z auta na moment, więc nie zwrócili na to uwagi. W jednym z samochodów zauważyłam rzekomo „schowaną” damską torebkę. Pewnie pani wysiadła tylko na chwilę. Pewnie nie zdawała sobie sprawy z tego, że ta chwila to okazja dla złodzieja.

Niestety samochody nie zostały jeszcze wyposażone w podręczny schowek na torebkę, dlatego często nie wiadomo, w którym miejscu w samochodzie ją położyć. Najczęściej torebkę kładziemy na tylniej kanapie. Albo na przednim siedzeniu pasażera. To najgorsze i najniebezpieczniejsze miejsca.

Miejsce na torebkę

Nie zostawiaj torebki na widoku dla złodzieja. To najważniejsza zasada. Torebkę kładź pod siedzenie tak, żeby nie była widoczna, albo zamykaj w bagażniku. Wtedy masz pewność, że nie padniesz ofiarą złodzieja damskich torebek. A samochód nie zostanie uszkodzony. W końcu wstawienie szyby samochodowej nie jest małym wydatkiem. Więc lepiej „dmuchać na zimne”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *