Cofanie na lusterka

Wstyd się przyznać, ale czasem człowiek wypada z wprawy i musi potrenować. A co? Cofanie na lusterka. Zawsze cofałam z ręką opartą na fotelu pasażera i patrzyłam do tyłu. Wiem, że jest część osób, które właśnie cofają na lusterka. A że mnie to średnio wychodzi, stwierdziłam, że trzeba się nauczyć.

A piszę o tym dlatego, że ostatnio usilnie starałam się cofać na lusterka i niestety nie wychodziło mi to. Ku piekielnej uciesze osób mnie obserwujących. Czytaj: facetów 😉 Na szczęście nie przejęłam się tym zbytnio, jednak postanowiłam potrenować i odświeżyć umiejętność cofania na lusterka. Przecież to nie jest trudne.

A wy jaką macie metodę cofania?

6 thoughts on “Cofanie na lusterka

 • niedziela 11 kwietnia 2010 o 22:25
  Permalink

  Oczywiście, że ręka na siedzenie i cofam. Ale i z lusterek czasem też korzystam, jeśli zajdzie taka potrzeba 🙂

 • środa 14 kwietnia 2010 o 16:06
  Permalink

  ja jak cofam to jadę slalomem.. masakra, wstyd mi ale nie potrafię tego wyczuć, a jeżdżę bardzo dużo i dobrze, więc z tym cofaniem to niezły obciach:)

 • środa 14 kwietnia 2010 o 18:19
  Permalink

  Żaden tam obciach 😉 nie ma kierowców idealnych, każdy ma coś. Mężczyźni się nie przyznają. A w przypadku kobiet … no cóż, nam to można wiele wybaczyć 🙂 Dlatego dobrze być kobietą 🙂

 • wtorek 1 czerwca 2010 o 17:17
  Permalink

  Cofanie na same lusterka to trochę jak chodzenie z klapkami na oczach – nie jest zbyt wygodne. Odwracając ogłowę ma się szersze pole widzenia, wystarczy trochę wprawy i lusterka nie są w takim przypadku do niczego potrzebne.

 • czwartek 6 marca 2014 o 14:45
  Permalink

  Zawsze tylko na lusterka. Przyzwyczajenie z ciężarowych i autobusów. Tylnej szyby może nie być, a wsteczne lusterko wewnętrzne służy mi do… obserwacji dziecka siedzącego z tyłu. Czego i wam życzę 🙂

 • niedziela 14 czerwca 2020 o 07:14
  Permalink

  nero to cofnij dostawczakiem z paką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *