Samochody

Ferrari w Polsce – pierwszy salon

To niecodzienne wydarzenie w polskiej motoryzacji. W Warszawie zostanie otwarty pierwszy w Polsce salon samochodowy Ferrari. Dotąd samochody były dostępne w Polsce tylko przez indywidualny import. Teraz włoskie samochody sportowe będzie można kupić w polskim salonie.

Autoryzowany serwis zostanie otwarty przy salonie Volkswagena w Warszawie. Ferrari stanie się poważnym konkurentem na polskim rynku samochodowym dla aut z wyższej półki, m.in. takich jak Bentley.

Nie ma co ukrywać, że Ferrari to samochody, na które stać tylko najbogatszych Polaków. Reszta może tylko „cieszyć” oczy widokiem takiej fury. I marzyć. Sama nie mogłam się oprzeć pokusie, żeby zrobić sobie chociaż zdjęcie takiego samochodu. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się trafi. W tym przypadku tylko zdjęcie, ale pozostały niezapomniane wrażenia wzrokowe po zewnętrznych oględzinach.

[singlepic id=3 w=320 h=240 float=center]

Piękne, krwisto czerwone i szybkie samochody marki Ferrari zawsze powodują dreszcze u miłośników motoryzacji. Szkoda tylko, że polskie drogi nie bardzo się nadają do jazdy takim sportowym samochodem. A koszty naprawcze ewentualnych usterek niestety będą wysokie. Ale jak to mówią … kto bogatemu zabroni?!

[singlepic id=2 w=320 h=240 float=center]

One thought on “Ferrari w Polsce – pierwszy salon

  • Warto dodać, że planują sprzedaż 10 -15 egz rocznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *