Baba za kierownicą

Nie jestem przeciwnikiem kobiet za kierownicą. Jestem przeciwnikiem idiotów i idiotek za kierownicą. Takich idiotek jak ta na filmiku poniżej. Nie rozumiem tego, jak na drodze można popisywać się taką agresją i bezmyślnością. Hamowanie po wyprzedzeniu, zaraz przed samochodem ciężarowym, to skrajny debilizm. Powinien wiedzieć o tym każdy, kto przejechał kilka kilometrów, nawet jako pasażer. Ciężarówka nie zatrzyma się w miejscu. Nie ma na to szans!

Szkoda, że samochód z górnej platformy nie spadł przy hamowaniu i nie przyszpilił Skody do drogi. Kierująca samochodem kobieta nie nauczyłaby się pewnie niczego nowego, ale zostałaby skutecznie wyeliminowana z grona kierowców. Mogłaby jeździć wesoło po niebieskich autostradach i nie stwarzałby zagrożenia na tradycyjnych drogach.

Brak mi słów. Za takie zachowanie zabierałbym prawko i samochód. I takie kobiety utrwalają negatywną opinię o kobietach za kierownicą. Przykładają się do tego, nie ma co.

4 komentarze do wpisu “Baba za kierownicą

 • Maj 19, 2016 at 12:44 pm
  Permalink

  Nie tylko kobiety tak jeżdżą mężczyźni nie są lepsi a najgorsze jest to jak jedziesz sobie spokojnie 130 na autostradzie a za tobą goni wariat w starej felicji i koniecznie musi wyprzedzić i jeszcze ma pretensje że mu nie daje. Ten jego szrot ledwie 140 wyciągnie.

 • Maj 25, 2016 at 11:17 am
  Permalink

  Płeć nie ma tu znaczenia. Każdy mógł tak pojechać…

 • Czerwiec 1, 2016 at 2:19 pm
  Permalink

  Zdolna kobieta, powinien jej w kufer wjechać ciekawe co by wtedy powiedziała.

 • Czerwiec 1, 2016 at 2:56 pm
  Permalink

  I to jest kosmos: “baby jeżdżą najgorzej”. No nie. Jak piszesz – to ludzie, którzy nie powinni mieć prawa jazdy. Najgorsze jak się jeszcze wykłócają, że to oni mają rację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *